Pojeďte s námi objevovat přírodní krásy Andalusie, ohřát se ke středozemnímu moři, pokochat se výhledem z výšky 2.500 mnm, přivonět k bohaté historii i divokým skalám, udělat něco pro sebe nebo prostě pobýt s přáteli.


Andalusie je nejjižnější část Španělska. Název pochází z arabského „Al Andalus“, což bylo označení části Pyrenejského poloostrova pod arabskou nadvládou.

Prožitkově-poznávací cesta po Andalusii. 

Termín :   bude upřesněn 

Po příletu do Malagy si pronajmeme auta a budeme vyjíždět na výlety hvězdicovitě z jednoho místa.

Ubytování :  Mijas Costa

V této oblasti máme možnost navštívit místa jako Gibraltar, Ronda, Málaga, Benalmadena, Mijas a další.


Na pár dnů se pak přestěhujeme do oblasti městečka Antequera, odkud budeme mít blíže do Siera Nevady, Alhambry v Granadě, Kordoby, El Torcal, Camino del Rey, apod.

Stravování :  Možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách i využití restaurací v okolí.

Program : Budeme tvořit společnými silami. Vždy máme více možností a společně rozhodneme na co budeme mít zrovna chuť. Všechny aktivity jsou dobrovolné a bude jen na vás do jaké míry se do nich zapojíte.

 • Camino del Rey – neboli stezka smrti v kaňonu řeky Quadalhorce. Stezka přilepená ke skále výšce cca 100m. Původně byla vybudována pro přístup zaměstnance blízkých vodních elektráren. Je to nádherná 7km procházka dechberoucí přírodou. 
 • El Torcal – oblast krásných vápencových skal – krásná nenáročná procházka
 • Gibraltar – území patřící Anglii. Gilbraltarská skála je obývaná už od doby kamenné. Je možné prošmejdit celou skálu.
 • Ronda – město vybudované na dvou skalních masivech oddělených hlubokou roklí, kterou protéká řeka Guadalevín. Sejdeme na dno rokle, navštívíme velmi zachovalé zbytky arabských lázní a projdeme se historickou částí města
 • Málaga – rodiště Pabla Picassa s muzeem v jeho rodném domě. Navštívit můžeme katedrálu, maurskou pevnost Alcazaba, hrad Gibralfaro
 • Granada – krásné historické město na úpatí Sierra Nevady. Nejznámější památkou je maurský komplex Alhambra a Generalife.
 • Mijas – malé městečko nad mořem s unikátní oválnou arénou
 • Benalmadena – přímořské městečko odkud je možné vyjet lanovkou na skály a navštívit motýlí farmu

Dále se můžete těšit na :

 • ranní „Kaula“ jógu
 • výlety
 • sdílení
 • cesta za vizí, příp. bilancovaní roku za pomocí koučovacích technik
 • konstelace
 • individuální sezení (kineziologie – One Brain, masáže, konstelace, sex. bodywork, apod.)

Průvodci Vám budou :

Jana Uhliarová

V cestovním ruchu začala pracovat v r. 1997 v cestovním klubu, kde se nadchla pro cestování s velkou svobodou a bez masovosti cestovních kanceláří. Od r. 2000 se pohybuje v oblasti zajišťování letenek a jiných služeb individuální turistiky. Možnost levných letů po celém světě a zároveň kvalitního ubytování umožnila zahájit její cestovatelské výpravy na vlastní pěst.

V rámci osobního rozvoje začala pracovat jako kineziolog. Je cetifikovanou lektorkou „kaula“ jógy podle standardu Yoga Alliance® (Shri Kali Ashram, Indie).
Od r. 2004 je majitelkou cestovní agentury a organizuje seberozvojové semináře zaměřené zejména na jógu, masáže a tantru. Aktuálně je v probíhajícím certifikovaném koučovacím výcviku v rámci Koučink akademie s.r.o.

Posledních několik let se jí daří tyto své vášně propojovat a vnáší tak do cestovaní prvky osobního rozvoje.

Katka Štíchová

Jmenuji se Kateřina Štíchová a jsem úspěšným absolventem několika škol. Ale ani jedna mi nedala to, co je pro život potřeba. Vždy jsem věděla, že jdou věci řešit i jinak než si ostatní myslí a velice mě bavilo přicházet na různé alternativy. Tato má vlastnost a zvědavost mě přivedly až na cestu alternativního přístupu ke zdraví i životu.

Největší zlom v mém životě bylo narození mé dcery, kdy jsem si už během těhotenství začala uvědomovat, že věci jsou jinak, než se zdají.  Zhruba v jejích pěti měsících mi do života vstoupil Daniel Čépe, který mi beze slov a během pár minut opravil bolest zad, která mě trápila již půl roku. Po této zkušenosti jsem si řekla, že to chci umět a tak se mi to i splnilo. Od té doby uběhlo několik let a já stále žasnu, co všechno je možné v tomto vesmíru změnit, mnohdy i pouhou myšlenkou. A každý den děkuji, že jsem tuto možnost dostala.


Registrovat se můžete zde.