Důvěrné setkání se svou vlastní smrtí

“Pokud by se někdo mohl zúčastnit pouze jediného mého workshopu, určitě bych mu doporučil tento!” Alan

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.

The Universal Experience je již mnoho let Alanovým nejpopulárnějším krátkým workshopem. Je to neobyčejně krásné třídenní setkání se svou vlastní smrtí. Průběh workshopu je uchvacující, překvapivý a tajuplný. Žádná teorie, žádná dogmata; pouze dobrodružství odpoutávání se, které již mnoha lidem přineslo novou životní radost, současně s hlubokým přijetím tohoto univerzálního prožitku, který čeká nás všechny.
Snad ani nelze říci jak důležitý tento workshop je. Jeho dary přijmeš do svého vlastního bytí a od tebe pak mohou plynout do celé existence.


Můžeme být zoufalí ze ztráty svých blízkých, ať už z důvodu smrti či odloučení. Také ztráta majetku, zaměstnání a našich jistot může vážně narušit pocit duševní pohody. Dokonce i když se nám daří dobře, žijeme často se skrytými obavami o budoucnost. Kořenem toho všeho je náš strach z nějvětšího životního odpoutání se – ze své vlastní smrti. Všechna rozloučení, která bolí, všechno, co nechceme nechat odejít, nám ukazuje náš strach. Ve skutečnosti nás smrt může učit jak žít šťastně!

The Universal Experience ti umožní důvěrné setkání s tvou vlastní smrtí. Během tohoto prožitku můžeš objevit svobodu, jež k tobě přichází, když se naučíš říkat sbohem a obejmeš všechna tajemství smrti. Je to krásné a dojemné objevování, které ti pomůže rozpoznat skutečný význam vztahů a vůbec všeho v tém životě. Jádrem zkušenosti je přitom “pouštění”, odpoutání se, jakožto cesta k uvolnění strachů a rozšíření svobody. Současně přitom dochází i k léčbě starých zranění a vnitřních sporů. Můžeš se tak plně odevzdat plynutí života, odehrávajícího se tady a teď, a žít s větší lehkostí, hravostí, moudrostí, soucitem i živostí!

Univerzální zkušenost téměř jistě změní tvůj vztah ke smrti. Největším přínosem je však efekt, který zanechá na tvém každodenním životě!

Datum a místo konání:

25 – 27.8. 2023 – Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 u Trutnova

Začátek: pátek 25. srpna 2023, registrace 9:00 – 10:00 (přijďte prosím včas!), začátek workshopu v 10:30
Konec: neděle 27. srpna 2023 odpoledne, pravděpodobně okolo 16:00

Cena:
4.900 Kč

Ubytování a strava:
Cena :
460 Kč – ubytování v pokoji + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení
320 Kč – ubytování na matraci v meditárně
490 Kč – vegetariánská plná penze

Ubytování je ve 3-, 4- a 6- lůžkových pokojích.
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrační formulář najdete zde