Krásný BRAYKA BAY RESORT  

     Oáza uprostřed přírody – omývaná Rudým mořem a obklopená tichou pouští.  Komplex je umístěný v krásné rozlehlé zahradě. Součástí je také korálový útes s bohatým podmořským životem vhodným nejen pro potapěče, ale také pro šnorchlisty. Písečné pláže, pozvolna se svažující do moře jsou vhodné jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro seniory i osoby se sníženou pohyblivostí.
Areál svou rozlehlostí umožňuje dlouhé procházky zahradami nebo podél moře a také značenou běžeckou stezku. Samozřejmě můžete využít i další
  z nepřeberného množství služeb – cvičení (aquaerobic, posilovna, jóga, apod) a animační programy pro děti zdarma. Kosmetiku a masáže s použitím kvalitních orientálních produktů za velmi příjemné ceny (jako v ČR). Samozřejmě se můžete zúčastnit některého z výletu – do pouště, příp. návštěva historických míst Luxoru, Údolí králů, apod.

Resort se nachází ve velmi bezpečné oblasti. Přímý let z Prahy na nejbližší letiště Marsa Alam trvá 4,5 hodiny. Hotel je vzdálený od letiště pouze 43 km.

Termín : bude upřesněn

Ubytování :  Brayka Bay Reef Resort
Oblíbený hotel sestávající z několika obytných budov umístěných v rozlehlé vzrostlé zahradě. Situován u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Součástí resortu je také korálový útes, který ocení nejen potapěči, ale také vyznavači šnorchlování.

Stravování :
     All inclusive

Pojištění :

nabízíme vám více možností pojistek :

  • Komplexní zdravotní pojištění, vč. storna ze zdravotních důvodů
  • Pojistění storna ze zdravotních důvodů

Registrace :

vyplňte prosím registrační formulář a obratem obdržíte kontrétní nabídku