O čem je Výcvik od-zbrojování těla, celotělového energetického orgasmu a vztahů?     V jedinečném a flexibilním vzdělávacím kurzu se naučíte umění a dovednostem koučování účastníků, abyste si vytvořili hlubší a bohatší vztah s nimi, kde se otevřenost, intimita, sexualita, tvořivost, vitalita, vášeň a láska stanou základním životním směrem.     Výcvik nabízí nový přístup k sexualitě, vztahům a životu. Důraz je zde kladen na to, abyste se cítili dobře v každém okamžiku. Cítit více lásky v našich vztazích, cítit se více uzemněni ve svém těle a více vitální a kreativní v našem životě. Díky opětovnému napojení na naše cítění zažíváme větší intuici a plynulost v našich každodenních prožitcích, stejně jako větší hloubku v naší sexualitě a intimitě. 

Termíny:    Celý výcvik obsahuje 3 výcvikové týdny
1. týden proběhne v termínu 25 – 31. březen 2024 v ČR
2. týden proběhne v termínu 3 – 9. červen 2024 v ČR
3. týden proběhne v termínu 28. říjen – 3. listopad 2024 v ČR


začátek je vždy v pondělí registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 16:00
Cena za výcvik: Jednorázově 29.900 Kč splatná při registraci nebo ve splátkách 32.700 Kč (3 x 10.900 Kč)+ ubytování a strava.
Registrace:  Vyplňte prosím registrační formulář. Brzy vám zašleme další informace.
Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvní podmínky_splatky nebo Smluvní podmínky_sleva

Coaching  nadace AwakeningWithin nabízí nový přístup k sexualitě, vztahům a celkově k žití. Důraz je zde kladen na to,

abyste se v každém okamžiku cítily komfortně ve vztahu ke svým pocitům. Když se ve svých tělech cítíme více uzemněny, prožíváme ve svých vztazích více lásky a ve svém životě se cítíme vitálnější a tvořivější. Propojením se s pociťovanými vjemy zažijeme větší intuici a plynutí v každodenním prožívání a v naší sexualitě a intimitě prožijeme větší hloubku.

Jádrem koučinku AwakeningWithin Foundation je praxe. Koučky a účastnice mají příležitost prožít  přímou transformaci svých vztahů, léčení a navýšení kapacity stavů blaženosti v celém svém těle. Stává se z toho brána k objevení toho, co v životě jako takovém vlastně chceme. 

Koučink AwakeningWithin Foundation je integrací nejnovějších koučovacích a zdravotních teorií, tantrických a taoistických praktik, s jednoduchými avšak transformujícími vztahovými a sexuálními filozofiemi. Koučink AwakeningWithin odráží vývoj v oblasti vztahů a sexuality.  

Během pokročilého výcviku prohloubíte vaši praxi v:

 • určení rizik, faktorů bezpečí, vhodných plánů setkání a způsobilosti pro koučování sexuality. Kdy dělat, kdy nedělat a jak to jasně komunikovat…
 • pochopení deaktivace mozkových funkcí během sexuálního vzrušení/stimulace u žen a mužů a jaký dopad to má na průběh sexuálního koučování.
 • pochopení, jak psychosociální-sexuální podmínění postihuje vnímání lidí, jejich motivace a očekávání při hledání sexuálního koučinku a jak bezpečně zvládat a vést setkání způsobem, který je nejvíce podporující a transparentní.
 • Naučíte se sestavit plán péče pro období před a po sexuálním koučování.
 • Jak vysvětlit význam hranic a limitů a osobní zodpovědnosti a jak se vztahují jak na kouče tak na účastníka.
 • Pochopení psychosomatiky běžných i méně běžných sexuálních problémů žen i mužů.
 • Pochopení, proč tolik žen nedosahuje orgasmu a má nízké libido. Netýká se to problémů tělesných jako spíše určitých psychosociologických témat.
 • Dozvíte se, jaké jsou emoční příčiny toho, proč ženy zažívají bolest nebo pálení nebo necitlivost v genitálicích a proč je pro ně těžké nebo nemožné prožít slast, orgasmus, ejakulovat ať již samy nebo s druhým člověkem.
 • Naučíte se de-armouring  – vaginální, klitoriální, na bodu G a v děloze – a pokročilé praktiky podporující ženu v překonání psychosomaticko-sexuálně emočních problémů.
 • Naučíte se masáž prsou pro čištění lymfatického systému a znovupropojení bradavek a klitorisu. 
 • Naučíte se de-armouring na mužských genitáliích a pokročilé praktiky pro podporu mužů k překonání psychosomaticko sexuálních emočních problémů.  
 • Prozkoumáte, jak mohou být praktiky BDSM a Shibari včleněny do sesí sexuálního koučinku.
 • Naučíte se, jak může být sexuální energie použita jako palivo pro žití každodenního života a jak mohou stavy orgastického blaha léčit tělo a rozšiřovat vědomí.
 • Pochopte, jak se vztahují čakry k určitým žlázám v těle a jak aktivovat žlázy vyšší úrovně. Jak například aktivovat štítnou žlázu a být orgasmický a ejakulovat, nebo šišinku, aby produkovala DMT.
 • Prožijete orgasmickou dechovou taneční meditaci s kakaem.
 • Naučíte se jógu a  či-kung k posílení nervového systému, aby byl schopen delší dobu tolerovat více potěšení. 
 • Naučíte se  Tantrický Body De-armouring a pracovat s energií.
 • Naučíte se vztahovou mapu (ačkoli vám tento výcvik neumožní stát se koučem vztahové mapy). 

Nadace AwakeningWithin vyvinula tuto akci tak, aby byla co nejefektivnější. Proto se bude jednat o praktický výcvik, který nazýváme intenzivní prožitkový výcvik. Prožitkový výcvik rozvine vaše dovednosti rychle a dá vám přímý prožitek koučinku s účastníky v podmínkách skutečného života, proto bude  tato akce kombinovat jak teorii tak praxi a to dáváním a přijímáním.

Tento program pracuje s tělem a tudíž byl sestaven tak, že rozšiřuje každou vaši úroveň: fyzickou, emoční, duchovní a intelektuální. Během exkluzivního výcvikového programu můžete dostávat upravená cvičení, praxe a meditace k prozkoumání sebe a svých vztahů. Dostanete doporučenou četbu ve vztahu ke vztahům, vnitřnímu dítěti a sexualitě spolu s bylinnými doplňky, které podpoří aktivaci vyšších úrovní čaker a žláz.

Po ukončení akce získáte Certifikát o účasti v případě, že budete schopni dokončit všechny prvky programu. Mějte prosím na paměti, že se jedná o pokročilý výcvik pro ženy, které se již věnují praxi sexuálního léčení a koučinku. Tento výcvik budete používat pouze pro osobní a individuální práci a pro práci s páry. 

Pokud pro vás platí následující body, účast vám nedoporučujeme :

 • máte nevyřešené trauma nebo sexuální zneužití nebo duševní nemoc. Doporučujeme vám najít pomoc u lékaře, trauma terapeuta nebo psychoterapeuta.
 • Toto není terapeutická akce a nevede ji terapeut ani lékař. Pokud hledáte terapii pro nějaké nevyřešené téma, účast na této akci vám neodporučujeme. Tento retreat je více transformační než terapeutický. 
 • Pokud nejste schopna komunikovat svá přání, potřeby a osobní hranice, pak vám účast nedoporučujeme.
 • Máte-li zdravotní stav, který vám bude bránit v tom být fyzicky aktivní během retreatu. 
 • Pokud na vás někdo vyvinul tlak, abyste na retreat jela, tak vám účast nedoporučujeme. Retreat je pro ty, které se chtějí zůčastnit z vlastní svobodné vůle.
 • Facilitátor není na akci proto, aby plnil roli terapeuta nebo učitele nebo lékaře, ale jako člověk, který s vámi bude sdílet své vědění, zkušenosti a moudrost. To znamená, že na sebe nepřebírá zodpovědnost vytvořit pro vás bezpečný prostor, bude požadováno, abyste si tento prostor vytvořila sama. Pokud to pro vás není přijatelné, účast vám nedoporučujeme.
 • Facilitátor se může a nemusí zůčastnit cvičení a praktik během akce. Pokud vám to není příjemné, účast vám nedoporučujeme. 
 • Facilitátor je tam jako člověk, se stejnými lidskými a sexuálními právy a zodpovědností jako ostatní účastníci a nebude naplňovat stereotypní roli učitele terapeuta nebo se chovat jako typ rodičovské postavy. Pokud máte tendenci promítat si nenaplněné potřeby, které jste měla k rodičům na fasilitátora nebo očekáváte, že se bude chovat jako učitel nebo terapeut, potom vám účast nedoporučujeme.

Doporučujeme vám účast, pokud jste žena, která:

 • již prošla procesem terapie pro léčení a propuštění stresů z minulosti a je nyní připravena na průlom na druhou stranu a být v přítomném okamžiku, znovu objevit svoji sexualitu a zkoumat nové praktiky a způsoby bytí jako zralá, dospělá žena, která je zodpovědná sama za sebe.
 • Tento retreat je transformační spíše než terapeutický a proto se vyžaduje, aby účastnice byly za sebe samy zodpovědné a jasně komunikovaly své hranice během celé události s facilitátorem a ostatními účastníky.
 • Užíváte si radosti jako je tanec, kakao, hrátky, rituály sexuální magie, sdílení sexuální energie a potěšení atd., potom vám účast doporučujeme, pokud je pro vás v pořádku jít nejen hluboko, ale užít si i nějakou zábavu
 • Účast doporučujeme pouze v případě, že jste ochotna být v přítomném okamžiku, přestat na sebe tlačit a chtít se vydat na cestu sebeobjevování s ostatními stejně smýšlejícími lidmi.

O workshopu:

Protože se jedná o pokočilý výcvik, požadujeme, abyste poslala přihlášku pro účast. Chceme zajistit péči o vás a ostaní ženy, tím, že každá účastnice bude  zodpovědná sama za sebe a připravena účastnit se pokročilého sexuálního retreatu tohoto typu.

Při registraci budete žádána, abyste souhlasila a podepsala formulář o svolení účastníka.

Veškeré jídlo na workshopu bude veganské, bezlepkové a bez cukru.

Na workshopu nejsou žádné drogy nebo alkohol, včetně kofeinu, masa, cigaret i marihuany a rostliných medicín. Samozřejmě pokud berete léky ze zdravotních důvodů, je to v pořádku.

Jelikož se tento workshop týká sexuality a potěšení, může obsahovat cvičení zahrnující v sobě nahotu a seuxální dotek. Vězte prosím, že není nic, co dělat musíte, nebude na vás ani vyvíjen žádný tlak od vašich kolegů na retreatu a celou dobu si hloubku účasti určujete jen vy sama. Pokud potřebujete, říkejte komukoli NE včetně organizátorovi a facilitátorvi kdykoli během retreatu.

Inovativní facilitování

Pohled na svět Andrewa Barnese nás zve k překročení běžného způsobu prožívání života. Čerpá ze svých bohatých zkušeností, přináší mimořádnou přítomnost, jasnost a přístup k širokému rozsahu témat. Kromě témat, která jsou více konceptuální oslovuje témata každodenního života: sexualitu, potěšení, vztahy, lásku, komunikaci, vzorce chování, poslání a zdraví. Své vhledy sdílí s citlivostí, vřelostí a občasnou neuctivostí a smyslem pro humor. 

Andrew vystudoval zdravotní vědu (Sexual Health) na Universitě v Sydney, má pět diplomů v různých stylech práce s tělem a energetickém léčení. Od roku 1997 facilituje semináře, kurzy, retreaty a koučinkové setkání zabývající se sexualitou a prací s tělem v 46 zemích světa. Je autorem knihy  Vztahová tantra (Relationship Tantra) a spoluautorem knihy  Srdce květu – Heart of the Flower – the book of yonis. 

Nejvíce se naučil hlubokou duchovní zkušeností, kterou zažil, když mu bylo 22 let, mnohými životními zkušenostmi a moudrostí a vedením mnoha svých mentorů  a učitelů, které měl od roku 1993.  Tito lidé obohatili jeho cestu, nezčetnými způsoby ji rozšířili a přinášeli mu výzvy a kopance. Andrew nyní podporuje druhé, aby nacházeli svoji vnitřní pravdu a prožili dynamickou transformaci svých životů. 

Uznání předchozího vzdělání 

Protože je tento koučinkový program tak jedinečný, není k dispozici  uznání předchozího vzdělání (i přesto, že jste v minulosti absolovala programy nadace AwakeningWithin). Avšak všechny předchozí zkušenosti a studia vám rozhodně budou při učení a praxi podporou. 

Pouze pro koučovací sese 

Zúčastněním se této události souhlasíte s tím, že koncepty, znalosti, dovednosti a praktiky, které vám budou ukázány na pokoročilém výcviku sexuality pro sexuální koučky budete používat pouze pro osobní účely a během individuálních a párových sesí.  Souhlasíte s tím, že nebudete facilitovat výcvikové kurzy nebo retreaty osobního rozvoje s použitím nějakého z materiálů výcvikového programu. 

Ohodnocení 

Během koučinkového programu bude po všech účastnicích požadováno, aby předvedly ukázku své způsobilosti. Ohodnocení bude probíhat na základě zadané práce, praktické způsobilosti, účasti na výcviku a celkovém přístupu. Některé programy výcviku se předávají holisticky a předměty mohou být spojeny dohromady do výcvikových programů, aby se předcházelo opakování. 

Nadace AwakeningWithin si rezervuje právo neschválit praxi studentce, která není ještě v jakémkoli předmětu výcvikového programu způsobilá. Studující budou mít možnost předměty opakovat (na vlastní náklady) do doby, než budou způsobilé a poté budou schváleny. 

Stížnosti a odvolání 

Pokyny nadace AwakeningWithin ohledně stížností a odvolání zajistí respekt k právům a zodpovědnosti všech. Pravidla a postupy vám umožní dojít přirozené spravedlnosti jako suverénní bytost. Máte právo se odvolat nebo předložit důvod ke stížnosti bez trestu či jakékoli odvety proti vám.

Vaše zdraví 

Tento retreat bude poskytovat výživnou veganskou bezlepkovou stravu. Kontaktujte nás prosím, pokud máte nějaké speciální požadavky na stranu či alergie na potraviny. 

Budete-li chtít mít praxi jako koučka Tantrické Sexuality a vztahů, vyžaduje to po vás zvládání určité míry fyzického vypětí a zdatnosti. Bylo by moudré nás upozornit na jakékoli fyzické omezení 

Náš by se neměly podstupovat pro léčení fyzického, mentálního či emočního problému z lékařského pohledu a měla byste s jistotou chápat, že žádná část akce není supervidovaná lékařem profesionálem. Chápejte, že tato akce nemá nahradit kompetentní lékařskou radu pro zdravotní a psychologická témata. 

Péče o blaho a vedení 

AwakeningWithin Foundation se zavazuje k tomu, že poskytne účastnicím dodatečnou podporu, radu anebo asistenci během výcviku. Abychom vám tuto podporu mohli dát a abychom zajistili kvalitu výcvku a poskytnutého vzdělání, můžeme uspořádat různé roviny podpůrného koučinku za dodatečné náklady. Pokud byste kdy potřebovala tyto možnosti prodiskutovat s nadací AwakeningWithin Foundation, můžete si být jista plným soukromím a důvěrností. 

Přístup a rovnost 

V nadaci AwakeningWithin Foundation zachováváme pravidla pro přístup a rovnost, což zahrnuje stejné příliežitosti a anti-diskriminaci. Je zakázáno diskriminovat jakoukoli osobu (facilitátora či studentku) ve vztahu k následujícím tématům: věk, fyzický vzhled, pohlaví, těhotenství, sexuální preference, manželský stav a náboženství. 

Organizace a etická pravidla 

Od každé ženy zapsané do studia AwakeningWithin Foundation se očekává, že se bude chovat harmonicky a důstojně s ohledem na ostatní účastnice, spolu-studující, kouče a facilitátory a všechny členy nadace. Pokud nebude některá z účastnit respektovat pokyny nadace AwakeningWithin Foundation a nesplní studijní poždavky nebo se bude chovat neuctivě či nevhodně ke svým spolu-studujícím účastnicím, koučům nebo facilitátorům a všem členům nadace, může být požádána, aby svá studia přerušila. 

Zodpovědnost sama za sebe 

Naplno chápu a rozumím tomu, že jsem zodpovědna za stanovení si svých vlastních hranic týkajících se toho, co se mi bude během kurzu a během celého výcviku AwakeningWithin Foundation dít. Své hranice budu jasně verbálně komunikovat . Pokud se kdykoli rozhodnu své hranice pozměnit, udělám to slovně a jsem za to zodpovědná. 


Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny

Termíny:    Celý výcvik obsahuje 3 výcvikové týdny
1. týden proběhne v termínu 25 – 31. březen 2024 v ČR
2. týden proběhne v termínu 6 – 9. červen 2024 v ČR
3. týden proběhne v termínu 28. říjen – 3. listopad 2024 v ČR

začátek je vždy v pondělí registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 16:00

Kde:      Centrum Živá Voda, Kohoutov u Trutnova, Česká Republikazačátek je vždy v pondělí registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 16:00


Cena za výcvik

Jednorázově 29.900 Kč splatná při registraci nebo
ve 3 splátkách celkově 32.700 Kč

 • 10.900 Kč splatné při registraci
 • 10.900 Kč splatné nejpozději v den zahájení 2. výcvikového týdne
 • 10.900 Kč splatné nejpozději v den zahájení 3. výcvikového týdne

Cena nezahrnuje ubytování a stravu.

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3- až 6-mi lůžkových pokojích v Centru Živá Voda  a na matracích v meditárně.

Cena za den pobytu :
– ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 990 Kč

– ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 950 Kč
Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:

Vyplňte prosím registrační formulář Brzy vám zašleme další informace.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvní podmínky_splatky nebo Smluvní podmínky_sleva

Registrační formulář najdete zde