Termín :
22 – 27.9. 2022 – level 1
28.9 – 3.10. 2022 – level 2

Místo :
Montelope, Lopeník 

Registrace :
Vyplňte prosím registrační formulář. Odesláním formuláře souhlasíte s Smluvními podmínkami.

https://youtu.be/U2zs9errzbE

Co je vědomá smyslnost?

Jak nám může vědomá smyslnost přinést probuzení do života a vztahů?  ​Může vůbec smyslnost a sexualita podpořit všechny aspekty našeho života a osobní růst

Vědomá smyslnost – je používání smyslů k tomu, aby jsme se stali více vědomými. Nezaměřuje se jen na sexualitu, avšak ta je klíčovým aspektem vědomé smyslnosti.

Právě v sexualitě zažíváme nejintenzívnější tělesné pocity a emoce. Vědomým prozkoumáváním svých smyslů a sexuality kultivujeme umění, jak používat potěšení pro dosáhnutí většího porozumění, soucitu, empatie a lásky.

Klíčovým aspektem retreatu je ponoření se do sdílených technik a způsobů, kde si můžeme uvědomit podstatu bez připoutanosti. Účastníci jsou neustále vyzýváni k tomu, aby hledali možnosti a odpovědi, které nejlépe slouží jejich autentickým zájmům.

Obsah retreatu Vědomá smyslnost:

 • Na retreatu pod názvem Vědomá Smyslnost s Robertem Silberem projdeme rituáli pro větší uvědomění si těla, emocí a komunikačních schopností.
   
 • Robert představí různé formy meditace, které nám pomohou zvýšit sebereflexi, cestou pozorovatele, uvolnění emocí a uvedení energie do pohybu.
   
 • Zaměříme se na přítomnost a tím vytvoříme prostor na to, co se objeví namísto automatického používání dogmat a ideologií.
   
 • Prozkoumáme neverbální vztahové praktiky na vytvoření intimityrozvinutí vlastní autenticity, cítění a přirozenosti.
   
 • Poukážeme na komunikaci, která je zaměřená na LÁSKU, DŮVĚRU a POROZUMĚNÍ.
   
 • Integrujeme verbální neverbální komunikaci do praxe, kde se naučíme, jak vytvářet vztah se sebou samým a s ostatními.
   
 • Je to pozvánka pro potešení, léčení a uvolnění. Pro individuální růst a rozvoj společnosti, která podporuje planetu a naše děti.
   
 • Cílom retreatu je rozšířit se do větší lásky, soucitu pochopení lidské přirozenosti. Rozvíjí sebae a svět okolo sebe v souladu
  s duchovním záměrem.
   
 • Významnou částí retreatu je rozvoj schopností uvolnit strachhanbu a vinu, čímž vstoupime do přítomnosti a do své síly.
   
 • Budeme praktikovat rituály, které využívají sexuální energii, dotyk, meditaci a komunikaci. Zaměříme se na prohĺoubení naší schopnosti vytvářet, integrovat a absorbovat sexuální životní energii.

Cena

level I. :  338 € / 8.290 Kč + ubytování a strava
level II. :  338 € / 8.290 Kč + ubytování a strava
Celý retreat:  580€ / 1423 Kč + ubytování a strava​

Ubytování a strava není součástí ceny.​

 • cena po 31.8 + 30€ / 750 Kč

Můžete se přihlásit spolu s partnerem, nebo i jako jednotlivec. 

Všechny orientace a pohlaví jsou vítané.