Semínko vzniku tohoto webu zasely zhruba před více než půlrokem mé kamarádky… nápad vytvoření vlastního webu mě překvapil, ale začala jsem o něm uvažovat. Přestat se schovávat za jména těch, kterým organizuju a propaguju semináře a ukázat se jenom JÁ. Zjistila jsem, že ukázat se – tohle jsem já, tohle dělám a tohle mě baví – pro mě není zase až tak jednoduché.

Stále nějak nebyl ten správný čas. Pořád jsem o tom mluvila, uvažovala, ale nehnula ani prstem. Jen nepříjemný pocit z vlastní neschopnosti udělat alespoň první krok byl všudypřítomný.

… a najednou se to stalo…

Doprála jsem si dovolenou, pro mě naprosto netypickou. Snad poprvé jsem nevezla já své kamarády do mé milované a důvěrně známé Andalusie, ale nechala jsem se velmi impulzivně zlákat na Korfu ženou, kterou jsem znala dost povrchně teprve rok.

Užila jsem si úžasné dva týdny cvičením, nachodila spousty kilometrů v olivových hájích, plavala v průzračně modrém moři, nechala líbat sluníčko celé tělo, trošku pracovala, tancovala, výletovala, poznávala spoutu krásných míst a nových přátel.

Na letišti jsem zamáčla slzu a odletěla zpátky domů, abych téměř ihned koupila novou letenku a za 5 dnů jsem už seděla v letadle znovu a letěla zpátky… a hned ráno při další několikahodinové procházce v hajích a další spoustě vyslovených a uslyšených slov to najednou bylo tady

… přišel ten pravý čas…

Další dva týdny přinesly navíc ještě spoustu kreativity, nových možností a nápadů. Plod pomalu rostl a získával svou podobu. Najednou to všechno bylo jednoduché a rychlé. Každá další hotová drobnost přináší nové nápady a možnosti.

Vrátila jsem se nejen s novými přáteli, spoustou nových zážitků, nápadů a zkušeností, ale hlavně velkou chutí konečně porodit… 🙂

A toto je moje miminko v celé své kráse. Věřím, že se vám bude líbit stejně jako mě…

 

Kategorie: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..