31. říjen – 8. listopad 2022

4 – denní retreat (úroveň 1) a 4 – denní retreat (úroveň 2), zaměřené na:

Tantrické od-zbrojování Těla – uvolňování tělesných bloků

Detoxikaci a probuzení šišinky – centra intuice

Probuzení tvořivé životní energie díky Orgasmické Meditaci

Tato první úroveň Andrewova několikaúrovňového tréninku je vhodná pro každého, kdo je připraven jít do hloubky své vlastní transformace a osvobodit se od všeho, co nám brání prožívat plně svůj životní a sexuální potenciál.

Od pondělí večer do pátku proběhne 4-denní retreat, úroveň 1 a od pátku večer do úterka proběhne 4-denní retreat, úroveň 2 zaměřené na tantrické od-zbrojování těla spojený s detoxikací.

Máte-li zájem jít s Andrewem hlouběji, transformovat svůj život nebo se naučit transformační techniky pro svou práci s klienty, neváhejte a připojte se – právě zde začíná něco velkého!

…………….

„Náš přirozený stav bytí je blaženost, radost, láska, síla a expanze. Ale naše osobní minulost a životní zkušennosti nám komplikují, či zcela znemožňují být trvale v tomto stavu bytí. Protože nechceme být zranění, do jisté míry se každý z nás tomuto přirozenému stavu blaženosti vyhýbáme. Tato obrana má formu energetického, emočního a fyzického krunýře.
Jste připraveni jít až na hranici vašich současných možností a transfomovat to, co vám stále nedovoluje žit své nejhlubší touhy? Jste připraveni prožívat větší naplnění ve svých vztazích a sexualitě? “ – Andrew Barnes

Tento retreat kombinuje práci na všech úrovních:
– fyzické tělo: detoxikace těla se zaměřením na oblast šišinky
– emocionální tělo: tantrické od-zbrojování, uvolňování emočních bloků
– energetické tělo: šamanská orgasmická meditace

Úroveň 1 je vhodná pro všechny, kteří chtějí tyto techniky prožít a zakusit jejich účinek na svém těle. Poslední den je určen i pro praktikující, kteří chtějí jít do hloubky používaných technik.

Proč má smysl se zúčastnit?

Máte příležitost k přímé transformaci svých vztahů a kapacity stavů blaženosti v celém těle. Je to brána k odhalení toho, po čem v životě jako takovém toužíme.
Ponoříte se do Šamanského Tantrického Tance Blaženosti a procítíte a očistíte zaseknutá místa, která brání svobodnému průchodu vaší kreativní životní energie.
Naučíte se techniky tantrického od-zbrojování těla, rozpustíte fyzické i energetické bloky a dovolíte energii, aby volně proudila vaším tělem.
Poznáte dynamiku nedospělého a vyzrálého ženského / mužského principu, abyste dosáhli harmonie uvnitř sebe i ve svých vztazích.
Objevíte tantrické energetické praktiky, které kultivují extatické proudění energie ve vašem těle – mysli, podporují otevírání energetických drah a probouzejí vyšší úroveň vědomí.
Posunete se za hranice svého já, soustředěného na ego a objevíte svůj nejvyšší evoluční kreativní potenciál ve vztazích, lásce, tvořivosti, povolání a sexualitě.
Detoxikujete, odvápníte a aktivujte vaši šišinku a zažijete nové úrovně intuitivního vědomí.
Napojíte se na své smysly, pocítíte hlubší intuici a plynutí ve svém každodenním životě a větsí hloubku ve svých vztazích a sexualitě.
Pro koho je retreat určen?

Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
Je určen jak ženám a mužům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.
Pro praktikující z oboru nebo kohokoli, kdo se touží ponořit hlouběji do technik tantrického od-zbrojování těla je určen pondělní den navíc, který bude specificky zaměřen na techniky, otázky a odpovědi a některá pokročilá cvičení.
Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je naším sídlem spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné .. jako je např.nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,…  Opět se necháme rozmazlovat skvělou kuchyní Danielky Mášové.

Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

RETREAT

od pondělí 31. října do úterý 8. listopadu 2022
začátek je v pondělí registrací v 18:00, konec ve úterý do 17:00
Kde: Centrum Živá Voda, Kohoutov u Trutnova

Cena za 4-denní retreat (úroveň 1 nebo 2): 6.500 Kč

Cena za 8-denní retreat : 12.000 Kč

Sleva 500 Kč při platbě do 31.7. 2022

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3-, 5- a 6-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a na matraci v meditárně. Cena za den pobytu – ubytování v pokoji včetně detoxikační stravy je 900 Kč a ubytování v meditárně včetně stravy je 850 Kč. Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrační formulář vyplňte prosím zde

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě.
Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami.