Pravidelná masáž pomáhá uchovat zdraví, krásu a energetickou rovnováhu. Je to cílené a razantní uvolňování pohybového aparátu. Postupně uvolní a zlepšuje fyzické, psychické a duševní úrovně.
Masáž je léčivá metoda v hnětení, tření a jiných technikách užívající dotyk ruky nebo speciální přístroje. Posiluje imunitu organismu a tím snižuje náchylnost k různým onemocněním. Odstraňuje stres, napětí a bolesti svalů, zmírňuje bolesti hlavy a problémy se spánkem

PRO KOHO NENÍ VHODNÁ?
Masáž není vhodná, pokud trpíte akutním onemocněním, záněty kloubů, máte-li křečové žíly, kožní onemocnění, závažné onemocnění srdce.
POKUD SE NA MASÁŽ NECÍTÍTE, RADĚJI SE NEOBJEDNÁVEJTE!!!
JAK ČASTO NA MASÁŽ?
Lidé nejvíce vyžadují masáž zad a šíje. Ovšem masáž celého těla je příjemnější a užitečnější. Pro preventivní účely se doporučuje masáž jednou za měsíc, v případě jakéhokoliv problému i několikrát týdně.

Relaxační masáže
Mechanický účinek masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periférie do oběhového centra.
Biochemický účinek masáže představuje kožní zčervenání v místě provádění masérských hmatů. Podkladem zčervenání je rozšíření krevních vlásečnic a drobných cév v kůži. Příčinou je uvolňování různých látek přítomných v organismu, nejčastěji se jedná o histamin nebo acetylcholin.
Reflexní účinek masáže spočívá v ovlivňování vzdálených míst od místa provádění masérského hmatu vlivem odstředivé dráhy reflexního oblouku (např. při masáži chodidla můžeme ovlivňovat funkci vnitřních orgánů, při tepání zad ovlivňovat činnost srdce).
Tantrické masáže
Základem tantrické masáže je láskyplný, vyživující, vědomý dotek. Masáž pracuje se sebepřijetím na úrovni těla, ale také duše. Je pozvánkou do světa něžné péče, smyslnosti, energie a potěšení, vycházející z tantrické filozofie a principů. Setkáte se v ní se směsicí starodávných tantricko-taoistických technik, prvků vycházejících z thajských a relaxačních masáží, střídání různých forem doteků, od zemitých pevných až po hlazení peříčky a také prvky rituálními, např. prohřívání těla horkými žínkami.

Masáž pracuje s vlastní sexuální energií masírovaného, je to dobrodružná cesta do vnitřního světa a prožitků. Díky ní zvyšujeme naši vibrační frekvenci.

Masáž má velkou léčivou sílu, právě díky energii, která se uvolňuje, dokáže uvolnit také psychické bloky i pracovat například s poruchami erekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..