… aneb všechno proměním v příležitost!

13 – 26. ledna 2020

Pojďte vstoupit do magického roku 2020 jinak …

kovová krysa

ROK 2020

Podle čínského horoskopu bude rok 2020 rokem kovové krysy.
Obecně to bude rok úspěšný, přející budování kariéry a profesního vzestupu. Lidé by měli být družní a přátelští. Je to rok nových projektů a nových začátků.
Krysa je přizpůsobivá a je to často proto, že sleduje nějaký svůj záměr. Proto by tento rok měl přát diplomacii a různým dohodám. Krysa chce mít jasno, chce dokončit a pokračovat dál.
Energie kovu jsou čitelné a jasné. Vždyť je to energie řádu, pořádku, systémů a pravidel. Důležité je si také uvědomit, že kovová energie patří k duchovní energii. Je to tzv. energie Nebes. Proto bychom měli sílu duchovní energie co nejvíce využívat.

Tato skupina se bude zabývat zejména :

 • ohlédnutím se a uzavření roku 2019, díky čemu sesbíráme zkušenosti, které nás posílí a odložíme, co nás brzdí
 • cestě za vizí a nalezení své touhy, abychom mohli žít život naplněný tím co nám dává smysl a co nás baví

Tato skupina proběhne v rámci Českého jógového campu na pláži Talpona aneb Jógových zimních prázdnin


Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce ani s renomovanou cestovní kanceláří?
Chcete zkusit na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky?
Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času?

V tom případě je pro vás na začátek roku 2020 připraven pobyt na Talpoona Beach. Ještě relativně klidné místo než ho po dokončení dálnice obestaví a otevřou turistům.

Pojďme se společně vydat na cestu za svou vizí pro magický rok 2020 na jedné z posledních liduprázdných pláží malého státu Goa na jihozápadním pobřeží indického oceánu.

Místo: Talpona beach, Goa, jižní Indie

Ubytování je zajištěno v prostých dvojlůžkových chatičkách. Možnost zajištění luxusnějšího ubytování v resortu Peace Garden. Bezpečné stravování s místní vynikající kuchyní, pestrý program, dostatek osobního volna, zajímavé výlety. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Maximální počet účastníků je 14 osob.


Program :

Čeká na vás bohatý jógový a sebezkušenostní program, výlety po zajímavém okolí, dále výlet na tradiční trh do Anjuny a dostatek volného času pro sebe.

Den budeme začínat ranní jógou (7.00 – 9.00 – Tridosha balancing) u pláže a loučit se s cyklem denního světla se budeme loučit hledáním své vize, jógovou meditací, technikami na sebepoznání a cvičením na harmonizaci celé bytosti nebo masážníma technikama (16.30 – 18.30), Každý den se společně sejdeme na snídani, kde budeme mít možnost sdílet své zkušenosti a diskutovat o své vizi, józe, tantře, moderní indické kultuře, očistných technikách, detoxikaci, zdravé stravě, apod.

V organickém plynutí skupiny se jistě najde prostor i na večerní ohně na pláži, hry, plavání, acro jógu, umělecké tvoření v přírodě či jakoukoliv jinou bohulibou činnost…:)

 • Cena za celý pobyt
  • 850 USD – při platbě zálohy do 30.9. 2019
  • 950 USD – při platbě zálohy do 30.11. 2019
  • 1.050 USD – od 1.12. 2019
 • Pokud máte zájem o delší pobyt a prodloužit si pobyt na pláži s Českým jógovým campem, ceny najdete zde
 • Sleva 20% v připadě obsazení chatičky dvěma osobami
 • Záloha: 500 USD Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

Cena zahrnuje organizaci programu, snídaně u modrého stolu, ubytování v chaloupkách na pláži, služby českého delegáta – zajištění transferu z letiště, koordinace ubytování a stravování účastníků, organizace výletů, pomoc v případě nesnází apod.
Cena nezahrnuje stravu, letenku (cca 800 USD), transport z a na letiště (cca 60 USD taxi, v případě spojení více osob je cena za auto ne osobu), cestovní pojištění, kapesné a cestovné (250 USD by mělo pokrýt plánované výlety a drobné výlohy).

Registrační formulář najdete zde

Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Storno podmínky:

 • při zrušení přihlášky je celá záloha nevratná

Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

Cesta:

Samozřejmě vám rádi zajistíme letenky i pojištění.
Transfer na vás bude čekat na letišti v Goa.

Kontakt:

Česká republika: +420 724 247 001, jana@praha6.com

Pokud máte dotazy, kontaktujte :

Janu na tel: 724 247 001
nebo
Angelinu na tel: 602 702 504