“Je to tvá vlastní přítomnost, která tě přivádí do mystického světa!” Alan

“Jediný kratičký záblesk je požehnáním!” Rumi

Když se dostatečně plně otevřeme, dostáváme se do kontaktu s mystickou realitou. Je to stav rozšířeného vědomí, ve kterém tajemství přírody a ducha pronikají do našeho bytí tady a teď. Je mnoho způsobů jak se do mystické reality dostat. Tantrická cesta je možná tou nejkrásnější ze všech, protože tě pobízí k objevování tohoto neobyčejného stavu bytí skrze spojení se svou vlastní smyslností a erotismem a skrze kontakt s partnerem, se kterým si zvolíš se intimně setkat.

Co na workshopu můžeš objevit?
Mystická tantra ti umožňuje zažít co se stane, když otevřeš všechny své dveře – svůj primární instinkt, touhu a vášeň, svou ženskou/mužskou sílu, své srdce naplněné láskou, své bytí, které má svůj vlastní způsob oslavy daru, kterým jsi, a svou duši, skrz kterou toto vše splývá s nekonečnem.

Jak workshop probíhá?
Mystická tantra tě provází nepřetržitou cestou otevírání se. Můžeš přijít buď se svým partnerem, anebo si můžeš zvolit přijít sám a jednoduše důvěřovat svému prožitku v kontaktu s dalším účastníkem. Současně si také můžeš zvolit nesetkat se s nikým jiným a být jen sám se sebou. Ať už se rozhodneš jakkoliv, vždy dostáváš podporu k respektování svých vlastních hranic a k otevření se po takovou míru, jakou si sám zvolíš. To vše se děje v tantrických rituálech, které postupně plynou a přecházejí jeden v druhý. Program je proložen několika kruhy sdílení, kdy ti Alan může pomoci najít cestu skrz jakékoliv překážky, které se mohou na tvé cestě vyskytnout.

Pro koho je workshop určen?
Mystická tantra je vhodným dalším krokem pro všechny, kteří se již účastnili některého ze seminářů Umění být. Nabízí také prostor pro setkání absolventů výcviků, účastníků festivalu Art of Being, a všech, kteří již tantrů praktikují pod vedením jiných učitelů. Nabízí zkušenost prohloubení dosavadní práce a objevení mystickho prostoru za technikami, cvičení a dosavadními prožitky.

Mystická tantra není uzavřena zájemcům bez předchozí zkušenosti, pro které to bude úplně první setkání s Alanem nebo s tantrou. Rituály jsou zaměřeny na na otevření se do své plné přítomnosti a celý workshop je veden prožitkovou formou učení. Vzhledem k erotickému a sexuálnímu kontextu workshopu buďte připraveni na práci s nahotou a na přítomnost sexuální energie v prostoru. V tomto prostoru pak můžete být tak odvážní či opatrní, jak si sami zvolíte.

Datum a místo konání:

18 – 22. 4. 2018 – Sammasati Retreat Centrum, Veselí 30, Zákupy

Cena:
6.900 Kč

Ubytování a strava:
Cena :
320 Kč – ubytování v pokoji nebo v chatičce
200 Kč – ubytování na matraci v meditárně
330 Kč – vegetariánská plná penze

Ubytování je ve 2- a 6-ti lůžkových pokojích.
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrační formulář najdete zde

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami