SMYSLU-PLNÁ A LÁSKY-PLNÁ OSLAVA V KRUHU PŘÁTEL

 28. 12.2019 – 2.1. 2020  v Centru Živá Voda

Tato oslava je pro všechny, kdo chtějí slavit bez alkoholu, v příjemném a zdravém prostředí.

Je to akce pro komunitu podobně naladěných lidí, jenž chtějí strávit tento silný přechod aktivně, smysluplně se bavit, a je pro ně cenné  vědomě uzavřít starý rok a do nového vkročit posíleni a s vizí. Důležitou hodnotou, kterou uznáváme, je SVOBODA. Na retreatu vás tedy nebudeme k ničemu nutit. Je na vás, do jaké míry se budete zúčastňovat vedeného programu, a jak moc se vám bude chtít jen tak odpočívat a kafíčkovat v relaxační oáze.

 PROGRAM SILVESTROVSKÉ OSLAVY

Sejdeme se ve čtvrtek 28.12. Po večeři nás Guy provede jemným integrujícím tancem, který vás uvolní, prohřeje, a umožní nám v klidu dorazit a zvyknout si na nové prostředí i lidi.

29.12 budeme v tanci čerpat životní sílu, abychom byli schopni v každodenním životě vědomě udržovat kreativní spojení se srdcem a jeho sny. Jde o znovu-zažehnutí naší vášně pro život, znovu-spojení s přírodními silami, které jsou na pozadí naší existence a jejich navrácení do našeho vědomí.

30.12. začíná hlavní program. Uznáme, oceníme a opustíme náš život roku 2017, pak se na chvíli zastavíme v prostoru BYTÍ mezi příběhy.

31.12. otevřeme skříňku svých osobních pokladů, spojíme se se svými zdroji a v prostoru síly a tvořivosti protančíme svou vizi pro rok 2018. Budeme snít i společně jako komunita, v ceremonii přejdeme přes 0:00 a oddáme se spontánní oslavě

Prvního ledna budeme vyspávat, opečovávat se, tančit, kreslit .. nebo jen tak odpočívat či si povídat v relaxační oáze, která bude otevřená po celou dobu retreatu pro kohokoliv, komu se zrovna nic jiného nechce. A večer nás čeká koncert.

 Součástí retreatu jsou ceremonie – např ceremonie vděčnosti nebo rituál znovuzrození. Všechny rituály povede Guy Barrington a kombinují vždy prvky rituálu, tanec a pohyb.

1.ledna uzavřeme hlavní program s Guyem společným sdílením a integrujícím cvičením. Na večer 1.1. přijede zatím neznámý úžasný hudebník, aby nám naživo zahrál. Bude to živý meditativní koncert podporující uzemnění, integraci, zklidnění, spojení s naším niterným prostorem.

2. ledna dopoledne definitivně uzavřeme náš 5-denní retreat a vydáme se žít svůj úžasný rok 2018.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

* Cesta Tančícího Srdce
– abychom se otevřeli naší autentické a vášnivé přirozenosti, vyživili se láskou, radostí a propojili se.

* Tranzovní Tanec Předků
– abychom znovunalezli a potvrdili svou sílu, moc, vizi a srdeční spojení s našimi těly a matkou Zemí.

* Tvořivá Setkání Srdcí

– abychom žili smysluplně, plynule a dovedli skrze své pocity a vizi vyjádřit a žít to, po čem skutečně toužíme.

* Vědomé pařby

– DJ Colibri nám bude hrát abychom ožili, probudili se a oslavovali krásu, úžas, sílu a vášeň v tanci.

Datum a místo konání:

28.12 – 2. 1. 2018 – Centrum Buchov, 257 07 Postupice u Benešova

Cena:
4.900 Kč

Ubytování a strava:

Cena :
350 Kč – ubytování v pokoji
250 Kč – ubytování na matraci v meditárně

350 Kč – vegetariánská plná penze

Ubytování je ve 2-, 3-, 4- lůžkových pokojích.
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrační formulář najdete zde

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami