Uvažujete o účasti v dalším cyklu školy Tao vědomého doteku v období 2020 – 2022, ale chtete před tím zjistit více? Přijďte ochutnat vědomý dotek, masážní techniky i aktivní meditace na víkend. 

Dotek je jedním z pilířů lidské komunikace. Dokáže potěšit, uklidnit a léčit. Škola orientálního umění celostní masáže se zaměřuje především na kvalitu doteku a práci s vědomím maséra i masírovaného, podle systému Abumandra Healing Therapy.  Tento systém kombinuje prvky masážních, dechových a meditačních technik.

Pojďte s námi ochutnat vědomý dotek z Jayanadovy kuchyně. Poznáte (dávaním i přijímaním) blahodárné účinky vědomého doteku,  které můžete využívat ve svém každodenním životě .

Dotkneme se starých indických učení, které vycházejí z véd,  filozofie tantry,  Taa.

Program:

Jóga:

Ráno se vždy protáhneme a nastartujeme nový den jógou.

Tradiční tantra jóga je pramatkou jogových stylů a učí tělo meditovat na buněčné úrovni.  Naučíte se sestavu asán,  jejíž blahodarné účinky poznáte okamžitě a speciální dýchací techniky,  které ozdravují naše tělo.  Zároveň jako vedlejší efekt láskyplně posouvá hranice naší flexibility,  léčí  imunitní i pohybovou soustavu a zpevňuje svalovou hmotu.

Systém TAO vědomého doteku:

Během víkendu budeme prozkoumávat kvalitu doteku, zejména seznámením se se základy thajských masáží a masážních technik.

Jejich prostřednictvím získate znalost a zkušenost,  co je vědomý dotek a jak uvolňovat tělo.

Meditace a jiné techniky:

Budeme střídat dynamické (v pohybu), statické meditace a dýchací techniky na osvobození mysli a ponoření sa hluboko do vlastního nitra.

Termíny: 

23 – 26. 5. 2019
12 – 15. 12. 2019

Cena:   3.500 Kč, při platbě do 31. 3., resp. 30.9. 2019 – 3.200 Kč

Místo konání:

Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)

Ubytování a strava:
750,- Kč ve 2- až 6-ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím

Přihlášením souhlasíte se smluvními podmínkami.

Zde prosím vyplňte registrační formulář.
Obratem vám zašleme informace o platbě.