26 – 28.9. 2020

Tento víkendový seminář bude zaměřen na propojení se se svou vnitřní silou, napojení se na svůj střed a energii z naší rodové linie.  
Během víkendu projdeme různá cvičení, ve kterých se podíváte, jaké to je stát ve své síle a za podpory vašich předků. Propojíme se se svými kořeny.

Dále budeme meditovat, tančit a součástí bude i energetické léčení.

Druhou důležitou součástí bude praktikování Kaula jógy (Tradiční tantrajóga), která nám pomůže se naladit na své tělo, dech a náš vnitřní prostor.
V tomto případě jógu ne-cvičíme, ale do jednotlivých ásan se postupně uvolňujeme s ohledem na své možnosti, flexibilitu svého těla apod. Jsme k sobě maximálně ohleduplní a tím máme možnost se propadnout hluboko do svého nitra.

Jóga je vhodná i pro úplné začátečníky.

Organizační informace

Kdy : 26 – 28.9. 2020

Kde : Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Cena : 3.400 Kč, vč. ubytování a stravy

Průvodkyně

Katka Štíchová

Jmenuji se Kateřina Štíchová a jsem úspěšným absolventem několika škol. Ale ani jedna mi nedala to, co je pro život potřeba. Vždy jsem věděla, že jdou věci řešit i jinak než si ostatní myslí a velice mě bavilo přicházet na různé alternativy. Tato má vlastnost a zvědavost mě přivedly až na cestu alternativního přístupu ke zdraví i životu.

Největší zlom v mém životě bylo narození mé dcery, kdy jsem si už během těhotenství začala uvědomovat, že věci jsou jinak, než se zdají.  Zhruba v jejích pěti měsících mi do života vstoupil Daniel Čépe, který mi beze slov a během pár minut opravil bolest zad, která mě trápila již půl roku. Po této zkušenosti jsem si řekla, že to chci umět a tak se mi to i splnilo. Od té doby uběhlo několik let a já stále žasnu, co všechno je možné v tomto vesmíru změnit, mnohdy i pouhou myšlenkou. A každý den děkuji, že jsem tuto možnost dostala.

Jana Uhliarová

Ke Kaula józe jsem se dostala přes svého učitele Jayanandu před téměř 10 lety. Čím dál více jsem cítila jak mi její praktikování dělá dobře na bolest kyčlí. Nakonec jsem učitelský výcvik absolvovala ve Shri Kali ashramu v Indii ve státě Goa, kam se teď každoročně pravidelně vracím.

Registrace

Prosím vyplňte registrační formulář.