* Máš chuť rozvířit vody?
* Je tvůj život tak trochu monotónní a rád by ses zbavil rutiny, která ho ovládá?
* Jsi připraven znovu začít, tentokrát vědoměji a v hlubším spojení se svým tělem, srdcem a duší?

Možná vnímáš, že díky výchově a osobní historii si méně hraješ, méně objevuješ a méně oslavuješ. Že si ve skutečnosti zasloužíš mnohem více.
A možná že tvůj život už je hezký. A přesto tvá duše vnímá, že existuje  ještě něco víc, nějaký způsob jak se sám se sebou setkat úplně nově. Že je možné prozkoumat místa dosud neznámá, objevit nečekané zdroje a možnosti, či transformovat samotnou podstatu svého života.

Jak workshop probíhá?

Zamilován do Života! je příležitostí znovu objevit sebe a zamilovat se do života. Je to dobrodružná odysea pro 40 odvážných lidí, kteří své bytí objevují společně, a zároveň každý sám. Tato cesta tě zavede do hlubin tvého já a do pravdivých a upřímných setkání s druhými. Ta mohou být plná hravosti a smíchu, smyslná až erotická, odvážná, přátelská i intimní. Cokoli v kontaktu s druhými prožiješ tě vždy povede k novým zjištěním a uvědoměním o sobě. Ta se objeví tak jako tak, a možná v okamžiku, kdy bys je čekal nejméně. Právě tato nepředvídatelná překvapení propůjčují Umění být jeho magický a mystický nádech.

Během těchto šesti dnů tě čeká práce ve skupině i samota za zavřenýma očima, meditace Umění být, tranzovní stavy, tantrická prozkoumávání, Alanova práce v kruhu tady-a-teď, radostný tanec, a zářivé okamžiky a události, které se spontánně vyvinou na naší cestě do nekonečného mystéria bytí.

Datum a místo konání:

12 – 17. 10. 2018 – Sammasati Retreat Centrum, Veselí 30, Zákupy

Cena:
6.900 Kč

Ubytování a strava:
Cena :
320 Kč – ubytování v pokoji nebo v chatičce
200 Kč – ubytování na matraci v meditárně
330 Kč – vegetariánská plná penze

Ubytování je ve 2- a 6-ti lůžkových pokojích.
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrační formulář najdete zde

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami