Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Univerzální zkušenost

25.11.2022 @ 10:00 - 27.11.2022 @ 17:00

4900Kč

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

“Pokud by se někdo mohl zúčastnit pouze jediného mého workshopu, určitě bych mu doporučil tento!” Alan

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.

The Universal Experience je již mnoho let Alanovým nejpopulárnějším krátkým workshopem. Je to neobyčejně krásné třídenní setkání se svou vlastní smrtí. Průběh workshopu je uchvacující, překvapivý a tajuplný. Žádná teorie, žádná dogmata; pouze dobrodružství odpoutávání se, které již mnoha lidem přineslo novou životní radost, současně s hlubokým přijetím tohoto univerzálního prožitku, který čeká nás všechny.
Snad ani nelze říci jak důležitý tento workshop je. Jeho dary přijmeš do svého vlastního bytí a od tebe pak mohou plynout do celé existence.

Můžeme být zoufalí ze ztráty svých blízkých, ať už z důvodu smrti či odloučení. Také ztráta majetku, zaměstnání a našich jistot může vážně narušit pocit duševní pohody. Dokonce i když se nám daří dobře, žijeme často se skrytými obavami o budoucnost. Kořenem toho všeho je náš strach z nějvětšího životního odpoutání se – ze své vlastní smrti. Všechna rozloučení, která bolí, všechno, co nechceme nechat odejít, nám ukazuje náš strach. Ve skutečnosti nás smrt může učit jak žít šťastně!

Podrobnosti

Zahájení:
25.11.2022 @ 10:00
Ukončení:
27.11.2022 @ 17:00
Cena:
4900Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://artofbeing.cz/events/univerzalni-zkusenost/

Pořadatel

Alan Lowen
Email:
www.artofbeing.cz

Místo konání

Centrum Živá Voda
Kohoutov 143 Česká republika + Google Mapa