4 – 24. ledna  2021

Jógové zimní prázdniny aneb Český jógový camp na pláži Talpona


Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce ani s renomovanou cestovní kanceláří?
Chcete zkusit na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky?
Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času?

V tom případě je pro vás na začátek roku 2020 připraven pobyt na Talpoona Beach. Ještě relativně klidné místo než ho po dokončení dálnice obestaví a otevřou turistům.

Pojďme se společně ponořit do sametového vnitřního ticha pomocí jógy, meditací a uvolňujících masážních technik na jedné z posledních liduprázdných pláží malého státu Goa na jihozápadním pobřeží indického oceánu.

Koncept jógových zimních prázdnin vytvořil český lektor Jayananda, který je v roce 2020 společnou cestou Jayanandy, Jany a Angelíny. Budeme vás provázet tradiční tantra jógou, vycházející z učení Shri Kálí ashramu, acrojógou, masažní praxí podle Jayanandova systému „TAO VĚDOMÉHO DOTEKU“ i koučovacími sezeními, díky kterým si uzavřeme rok 2019 a najdeme a vyšperkujeme svou vizi pro rok 2020. Samozřejmě vám také ukážeme vřelou a hřejivou Indii.

Místo: Talpona beach, Goa, jižní Indie

Ubytování je zajištěno v prostých dvojlůžkových chatičkách. Možnost zajištění luxusnějšího ubytování v Intercontinental Patnem Beach. Bezpečné stravování s místní vynikající kuchyní, pestrý program, dostatek osobního volna, zajímavé výlety. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Maximální počet účastníků je 14 osob.


Program :

Čeká na vás bohatý jógový a sebezkušenostní program, výlety po zajímavém okolí a dostatek volného času pro sebe. Pojedeme také na 4 výlety. Výživný 3-denní výlet do vnitrozemního města Hampi, historicky velmi ceněného jako bývalé hlavní město jihoindické říše ze 13. stol., dále výlet na tradiční trh do Anjuny i párty v Arambolu a také výlet do Gokarny.

Den budeme začínat ranní jógou (7.00 – 9.00 – Tridosha balancing) u pláže a loučit se s cyklem denního světla budeme jógovou meditací, technikami na sebepoznání a cvičením na harmonizaci celé bytosti (16.30 – 18.30), masážníma technikama nebo koučováním. Každý den se společně sejdeme na snídani, kde budeme mít možnost sdílet své zkušenosti a diskutovat o józe, tantře, moderní indické kultuře, očistných technikách, detoxikaci, zdravé stravě, apod.

V organickém plynutí skupiny se jistě najde prostor i na večerní ohně na pláži, hry, acro jógu, umělecké tvoření v přírodě či jakoukoliv jinou bohulibou činnost…:)

Cena za celý pobyt

 • Při úhradě zálohy do 30.9. 2020
   • 850 USD – za 2 týdny pobytu
   • 1.250 USD – za 3 týdny pobytu
   • 1.650 USD – za 4 týdny pobytu
  • Sleva 20% v připadě obsazení chatičky dvěma osobami
  • Záloha: 500 USD Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

Registrační formulář najdete zde

Storno podmínky:

 • při zrušení přihlášky je celá záloha nevratná

Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

Cesta:

Samozřejmě vám rádi zajistíme letenky i pojištění.

Kontakt:

Česká republika: +420 724 247 001, jana@praha6.com
Český delegát na vás bude čekat na letišti v Goa nebo na zastávkách autobusů či vlaků z Bombaje.

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Angelinu na tel: 602 702 504

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..