ROK 2020

Podle čínského horoskopu bude rok 2020 rokem kovové krysy.
Čínský horoskop na rok 2020 oficiálně odstartuje dne 25. ledna 2020 a skončí dne 11. února 2021. Rok 2020 se podle čínského horoskopu ponese ve znamení nových příležitostí. Kovová krysa přeje volnému času, zálibám a koníčkům, naopak varuje před úbytkem životních sil a honbou za penězi. Celý rok kovové Krysy bude protkán změnami a doslova nezůstane kámen na kameni. Štěstí ale bude přát jen činorodým a aktivním jedincůmpasivita v roce 2020 rozhodně nebude v kurzu. Naděje, kterou nese rok Krysy, spočívá v tom, že vládne-li rozum, nedaří se násilí. Neznamená to ale, že by tento rok podle čínského horoskopu neměl své potíže. Zmíněné úskalí je v tom, že rychlost, se kterou se každý snaží získat pro sebe co nejvíc, se během působení roku Krysy až nezdravě rozvine.

Obecně to bude rok úspěšný, přející budování kariéry a profesního vzestupu. Měl by být obdobím, kdy se dá všechno do služeb úspěchu. Lidé by měli být družní a přátelští. Je to rok nových projektů a nových začátků. Musíte jít ale změnám sami naproti a sami se o ně zasloužit. Jen tak dostanete v roce 2020 přesně to, po čem toužíte. Vynalézavost a nikoli hrubá síla patří ke stylu roku kovové Krysy. Možností, které dává rok 2020, bychom měli využít pro důležité plány; bylo by škoda je rozmělnit. Čínský horoskop nabádá soustředit se na práci a spolehlivě dodržovat všechny termíny.

Krysa je přizpůsobivá a je to často proto, že sleduje nějaký svůj záměr. Proto by tento rok měl přát diplomacii a různým dohodám. Krysa chce mít jasno, chce dokončit a pokračovat dál.

Energie kovu jsou čitelné a jasné. Vždyť je to energie řádu, pořádku, systémů a pravidel. Důležité je si také uvědomit, že kovová energie patří k duchovní energii. Je to tzv. energie Nebes. Proto bychom měli sílu duchovní energie co nejvíce využívat.

Čtyřkový rok 2020 je o přehodnocení partnerských a mezilidských vztahů, o ukotvení se v energii na planetě Zemi, o společenských rolích. Rok 2020 bude poznamenám zdravím a léčením. Z pohledu numerologie nám čtyřkový rok nabízí v datu hned dvě dvacítky, které jsou symbolem karmy a probuzení. Jedině skrze probuzení duší může opět přijít vykoupení a znovuzrození. Poznání, smrt a přijetí nového života. Nebo li činy a sbírání zkušeností jsou setbou a následující sklizní. Jako smrt, posmrtný stav a znovuzrození, to vše je darem v kole života. Tento rok nikomu nic neodpustí miláčkové. Abychom se stali celistvými a uzdravenými bytostmi a milovali své tělo, duši a přijali dar života, duše budou činit velká rozhodnutí. Můžeme dojít k úspěchu a vyléčení, opačně můžeme prožít hloubku, pád a sáhnout si na práh bolesti. Vztahy se už neobejdou bez lásky, souznění a sexuality, jen dostanou jinou kvalitu. Dvě dvacítky symbolizují dvě labutě a otevírají nám srdce. Skrze srdce, skrze vnitřní dítě a citový vztah k nám samotným proudí proměna lásky. Citové vztahy a jejich hranice budou symbolizovat naše potřeby.

Kategorie: Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..